top of page

Biz Kimiz ?

Kurcumuz Halit Bulut tarafından 1989 yılında Şahıs firması olarak Bulut Yapının ve aynı yıllarda Almanya da insaat sektöründe faaliyet gösteren ve günümüzde de devam Bulut BAÜ şirketini kurmuştur. Günümüzde de HALiT BULUT VE GÜRKAN BULUT ortaklığıyla Elazığ Bulut Yapı İnşaat San. Tic. Ltd. şti şirketini kurarak yoluna devam etmektedir.

Bulut Yapı İnşaat şirketi çeyrek asırı aşan tecrübesiyle Elazığ geneli ve yurt dışında çeşitli bölgelerde konutlar, iş yerleri, villa projeleri inşa etmiştir.

Her geçen gün güçlenen kadrosuyla daha iyi projeler üretmeye daha yüksek standartlarda yaşam alanları sunmaya çalışmaktadır.

Vizyonumuz sadece bina inşa etmek değil modern, güvenli konforlu ve sosyal kaynaşmayı sağlayan yaşam alanları oluşturmaktır.

İnşaat sektöründe tecrübenin adresi olan BULUT YAPI İNŞAAT bu misyonla yoluna devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

& MİSYONUMUZ

Bulut Yapı İnşaat Felsefesi; ‘ İş Sahibini Arar.’

Çağımızın gerektirdiği modern çalışma yöntemlerimiz, nitelikli personel seçimimiz ve eğitimlerimizle yapılan işlerin, kullanılan malzeme ve ekipmanın kalitesini pozitif bir ivmeyle sürekli geliştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kesintisiz tespit edip, en iyi şekilde cevaplayarak, zaman ve enerjilerini asıl faaliyet alanlarına yöneltmelerine yardımcı olmak ve katkıda bulunmaktır.

Bulut Yapı İnşaat sorumluluğumuz çerçevesinde, müşteri odaklı bir yaklaşımla, bugünden çok daha iyi bir yarın oluşturmak için faaliyet gösterdiğimiz her alanda çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaya zemin hazırlamaktır.

bottom of page